magneesiumkloriid.ee

toode(t) - 0,00

Kogemused

Kaubamärgid

 

Tutvu ka nahakaudse magneesiumiteraapia uuringuga SIIN

 

"Krambid jalgades on kadunud, valud liigestes vähenenud."

 

- Naine 45+

(19.03.2019)

 

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

Meie toote kasutajad on kirjutanud:

 

 

 

 Mina olen Marti Medar, 21-aastane pikamaajooksja, kes 2015. aastal tegi SEB maratonil Guinnessi rekordi kõige kiiremini läbitud maratonis, põrgatades samal ajal korvpalli - aeg 3:04:15. Nii nagu igal spordialal, siis ka jooksmises saavad lihased korralikult "vatti" ning peale koormuse saamist on vaja treeningust hästi taastuda. Olen heaks abimeheks saanud endale magneesiumkloriidi jalavanni, mida olen kasutanud ca 3 aastat. Magneesiumihelbed ja soe vesi aitavad kehal lõdvestuda ning seada valmis uuteks pingutusteks.

     Ilma jalavannideta poleks ma kindlasti seal, kus ma olen praegu. Julgen arvata, et tänapäeval on vaat et suurem roll taastumisel kui treeningul. Miks ma nii arvan? Trenni teevad kõik usinalt ja palju, aga millega ei arvestata on see, et peale treeningut on keha "häireseisundis". Kõige elementaarsemad asjad selleks on tavalise vee või spordijoogi joomine ning hiljem korralik toit. Seetõttu igal õhtul kohe peale treeningut koju jõudes või enne magamaminekut, tasub see jalavann magneesiumihelvestega kindlasti ära teha. Lihased taastuvad hästi ja ka uni on parem.

     Soovitan seda julgelt kõigile, ole sa siis tubli tööinimene või sportlane!!! Stressi ja pingega puutume kõik kokku ning see on vaid suureks abimeheks. Luban endale iga päev 15-30 min lõõgastust magneesiumi jalavannis ja see aitab tõepoolest uskumatult hästi. Tihti on lihtsad asjad need, mis saavad vähe tähelepanu kuid nende mõju on suure osakaaluga.

 

 

---------------------------------------------------------------------

 See lugu juhtus täna hommikul, kui läksin rehvivahetusse autole järgi. Omanik hakkas mulle rääkima enda tervise lugu veenilaienditest ja kuidas ta käis operatsioonil. Esialgu ei osanud midagi seostada. Siis rääkis edasi, et öösiti olid jalalihaste krambid operatsioonijärgselt. Nüüd hakkasin juba tasapisi mõistma kuhu jutt võib jõuda. Rääkis edasi ja ütles, et tal tuli siis meelde, et oli minu käest saanud magneesiumihelbed ning otsustas proovida jalavanni. Nüüd polnud mul raske arvata, millest jutt käis. Edasi tuli selline ülipositiivne ja läbiva tänutundega siiras kiitus meie tootele. Ta ütles, et see, millist abi ta on saanud, on uskumatu - jalakrambid lihtsalt kadusid ja seda juba peale esimest jalavanni. Ta oli üllatunud ja õnnelik, et midagi lihtsat töötab niivõrd hästi. Ta palus mul kirjutada tema kogemusest selleks, et inimesed saaksid teada kui lähedal võib olla lahendus mõnele ebameeldivale probleemile. Ta kirjeldas oma tunnet sellise emotsiooniga, et seda on raske sõnadesse panna. Ta ütles, et tema jaoks on olnud see avastus tohutult väärtuslik ja sellepärast soovib seda jagada rohkemate inimestega. Samuti tegeleb ta ise spordiga ja arvas, et jooksjatele ja teistele kestvusalade tegijatele võiks selle väärtus olla hindamatu. Ta lubas isegi jagada enda kontakti, kui keegi soovib otse ühendust võtta ja midagi küsida.

(04.04.2017)

---------------------------------------------------------------------

Olen juba pikemat aega jalavanne teinud, mõju on suurepärane. Alustasin öiste jalakrampide pärast, nüüd magan terve öö.

- Ene

(10.jaan. 2017)

---------------------------------------------------------------------------------------------

"Tegime siis eile koos abikaasaga selle jalavanni ära ja uskuge ma magasin öösel nii hästi et ei saanud arugi kui hommikul kell helises (muidu siplesin öö otsa) - magasin öö maha - järelikult toimis,isegi põlved täna ei valutanud - täna teen veel siis pean mõni aeg vahet.

- Riina

(5.jaan. 2017)

 --------------------------------------------------------------------------------------------

 "Ma eelmise rasedusega kogesin paar korda jalakrampe kuid selle rasedusega tekkisid magneesiumipuuduse kolm põhitunnust juba kolmandal raseduskuul: jalakrambid, lihasvalud ja meeeeeleeeeetuuuu väsimus(ok viimane kaasneb muidu ka rasedusega aga sel korral oli asi eriti hull :D) ja nii ma magneesiumivanni katsetasingi ja juba peale kolme vanniõhtut lihasvalu kadus, väsimus taandus nädalaga ja jalakrambid samuti peale mõnda korda. Praegu enam iga õhtu ei tee aga kui nädal vahele jäänud siis kohe öösel unepealt jalg krampis :D."

Liisa

(21.okt.2016)

----------------------------------------------------------------------------------------------

"Tellisin omale need helbed....teen korra nädalas jalavanni ja jalavalud on unustatud...minu jaoks väga hästi toimiv toode!"

Signe 

(4.mai 2016)

 

----------------------------------------------------------------------------------------------

"Neid helbeid sai proovitud ja jalgade krambid peaaegu kadusid."

Meelis

(2. aprill 2016)

----------------------------------------------------------------------------------------------

"MINU EDULUGU - TAGASISIDE: 

 Tervise toetamiseks tarvitasin siiani magneesiumtsitraadi pulbrit, mida joogivette lahustasin. Varem olen magneesiumit ka tablettidena tarbinud. Erilist efekti ei märganud. Hiljuti aga tellisin esimest korda magneesiumihelbeid jalavannide tegemiseks - sellest sai mulle tõeline JACKPOT! Olen viimased aastad olnud tõsiselt kimpus astmaga. Kui hakkasin teadlikult toituma piima-, nisu-, tärklise-, suhkruvabalt, siis enesetunne üsna palju paranes, kuid mitte piisavalt. Ja nüüd - 10 päeva jalavanne magneesiumiga ja mu seisund on juba nii hea, nagu see oli viimati 4-5 aastat tagasi! Magneesium tõepoolest lõõgastab lihaseid, kaasa arvatud hingamise lihaseid."

- kasutaja Anneli (vanus 50+) 

(31.juuli 2015)

----------------------------------------------------------------------------------------------

"Uni oli väga hea juba peale esimest jalavanni - ja jalad ei läinud öösel kordagi krampi."

- kasutaja Kristi

(3.mai 2015)

----------------------------------------------------------------------------------------------

“...mul oli viimased kaks aastat meeletu väsimus, teadmata miks. Perearst ütles, et sinusugusel noorel inimesel ei ole muud kui stress, sest kõik analüüsid on korras” Sellise teadmisega on raske midagi peale hakata, sest pidevat väsimust see ära ei võta.

Alles siis, kui sain teada, et vereproovis on vaid marginaalne osa kehas olevast magneesiumist, hakkasin magneesiumi tarbima - tegin nii jalavanne kui määrisin end õliga. 3 nädala pärast märkasin järsku, et ma ei ole enam väsinud ja ei haiguta pidevalt :)

 -  Jürgen