magneesiumkloriid.ee

toode(t) - 0,00

Magneesium: Fakt, mis suudab tappa

Kaubamärgid

 

04.08.2016
Magneesium: Fakt, mis suudab tappa

Magneesium võib osutuda ainsaks asjaks, mis võib päästa südameatakist. Nimelt, võib see olla ka põhjuseks kodade virvendusarütmiale.

 

Minnes tagasi aastasse 1990 kirjutas Ameerika Arstide Liidu ajakiri, et üle pooltel hospitaliseeritud patsientidest oli tõsine magneesiumipuudus.

Kahjuks ei olnud see leid tehtud arstide poolt vaid tunnustatud teadlaste uuringute tulemusel.

Kurb tõde kogu loos oli aga see, et  90% arstidest ei tellinud kunagi magneesiumi testi.

Madalamate magneesiumi tasemetega inimestel on kõrgeim risk surra südameataki või arütmia tagajärjel haiglas oleku ajal.

 

Uuringud näitavad, et keskmine toitumine pakub vähem kui kolmandiku vajalikust päevaseset magneesiumivajadusest ja magneesiumipuudus on peamine äkksurma põhjus, isegi ilma teiste kaasuvate meditsiiniliste probleemideta.

 

Ka diabeetikutel on risk surmavateks komplikatsioonideks magneesiumipuuduse korral. Usaldusväärsed meditsiinilised uurimused ütlevad, et 77% diabeetikutest kannatavad magneesiumipuuduse käes.

 

Siin on fakt, mida igaüks PEAB teadma.

 

Ära aktsepteeri, kui sinu magneesiumitase on arsti tellitud vereseerumi testi tulemusel normaalne.

 

Siin ongi trikk!

 

Kui seerumis olev magneesiumi tase on kõrge siis sinu arst oletab, et kõik on korras ning soovitab mitte muretseda.

 

See on 100% ebakorrektne ja võib olla surmav!

 

Miks?

 

Sellepärast, et kui magneesiumi tase südame kudedes langeb, siis keha püüab seda kompenseerida. Seega, seerumis magneesiumi tase läheb üles!

 

Äärmiselt tähtis on teada seda fakti: magneesium seerumis, seda nimetatakse sinu analüüsi vastuselehel magneesium Mg või S-Mg või S,P-Mg (P-tähendab plasmas) - see näitaja võib olla normaalne, kõrge või isegi liiga kõrge. Samal ajal tehes RBC magneesiumi analüüsi  (Red Blood Cell Count), mis on (pange tähele) ca 30x kulukam, võib saada vastuseks nii madala näitaja, et sa võiksid saada kohe südameataki.

 

On midagi veelgi hirmutavamat.

 

Kui rakusisene magneesiumitase on väga madal ja tegemist on arütmia või südameatakiga, siis isegi defibrillaator ei suuda aktiveerida südant uuesti elule.

 

Seega, mõte on üsna selge... mitte kunagi, mitte kunagi, mitte kunagi, ära nõustu diagnoosiga "kõik on korras" kui doktor on tellinud kasutu seerumi analüüsi.

 

Kahjuks, magneesium seerumis analüüs annab teadmatule meedikule kindlustunde, kuid tegelikkuses on nad abitud ja teevad teadmatult kahju patsientidele.

 

Sellise teadmatuse tulemus võib olla patsientide surm või arütmia ohus elamine ebaõige analüüsi tellimise tõttu.


Kui sa tahad olla kindel ja saada teada tegelikku olukorda magneesiumi taseme kohta oma kehas, (kas magneesiumi tase on normaalses vahemikus), siis lase meedikul tellida täpsemat infot andev test, milleks on magneesiumi RBC analüüs.

TELLI MAGNEESIUM SIIT

Allikad: http://www.functionalmedicineuniversity.com/public/882.cfm