magneesiumkloriid.ee

toode(t) - 0,00

Tulemus: veresuhkur 14.2 --> 5.2 ainult mg vannidega

 

14.09.2017
Tulemus: veresuhkur 14.2 --> 5.2 ainult mg vannidega

Meil on palju positiivset tagasisidet iga päev. Kuna varem ei ole veresuhkru ja 2. tüübi diabeedi teemal konkreetseid numbreid antud, siis tänaseks üks kasutaja lugu sel teemal.

 

Tegemist on 2. tüübi diabeetikuga, kes on kasutanud meie magneesiumihelbeid järjepidevalt tänaseks ca 4 kuud. Lisaks südamega seotud murede kadumisele saime täna teada väga head numbrid peale veresuhkru mõõtmistulemuste teadasaamist nö enne ja pärast.

 

 

Veresuhkru näidud olid varem alati ca 14 mmol/l. Peale 3 kuulist igapäevast magneesiumivanni (kogukeha vann) on näidud stabiilselt ca 5 mmol/l. Teadaolevalt ei ole toitumises ja elustiilis sel perioodil erilisi muudatusi tehtud va magneesiumi vannide lisamine igasse päeva.

 

Arvestades magneesiumi osalemist organismi sadades ensümaatilistes protsessides ja ka asjaolu, et diabeet tähendab kindlat magneesiumi defitsiiti kehas, siis ei olegi see tulemus väga üllatav.

 

Magneesium suurendab insuliini sekretsiooni, hõlbustab suhkru ainevahetust. Ilma magneesiumita ei ole insuliin võimeline suhkrut rakkudesse transportima. Glükoos ja insuliin ühinevad veres põhjustades erinevat tüüpi koekahjustusi.

 

Teadmiseks veel, et iga molekul suhkrut, mida me tarbime, vajab meie kehas 54 molekuli magneesiumi, et seda töödelda.

 

 "Magneesiumi vereseerumi proov on tegelikult hullem kui ebaefektiivne, sest testi tulemus, mis on normi piires annab vale turvatunde mineraali staatuse kohta organismis. See seletab ka, miks arstid ei tunne magneesiumi defitsiiti ära; nad arvavad,et vereseerumi magneesiumi tase ongi täpne mõõt kogu magneesiumi kohta kehas. "- Dr. Carolyn Dean, Magnesium Miracle.

 

Kui tekkis huvi selle kogemuse kohta rohkem teada saada, siis saame kokkuleppel konkreetse kasutaja kontakti vahendada.

 

Veel infot vereanalüüside kohta siin blogis:  Fakt, mis suudab tappa

 

Toode: Magneesiumi vannihelbed