magneesiumkloriid.ee

toode(t) - 0,00

Magneesiumihelbed 4.5 kg + Lumiorav Apelsiniõli

Kaubamärgid

 

55,00 € 39,00 €
Tarneaeg: 2-3 tööpäeva

Eripakkumine sisaldab:

  • 4.5 kg magneesiumihelbeid
  • Lumiorava Apelsiniõli 10ml

LUMIORAV’a Apelsiniõli (Citrus sinensis) 10ml, on väga puhas 100% eeterlik õli, magusa ja meeldiva aroomiga meeleolutõstja.  Leevendab seedehäireid, köha, külmetust, nahaekseeme ja stressist põhjustatud unetust, on rahustava toimega. Täiusliku vanninaudingu saamiseks lisa vanniveele ca 3-6 tilka LUMIORAV’a apelsiniõli.

Magneesium kuulub nende mineraalide hulka, mille nimetusega kaasneb sõna hädavajalik. Magneesiumi sisaldab iga rakk meie kehas, eriti rohkesti on seda südamelihases ja veresoonte seintes. Magneesiumi üheks tähtsaimaks funktsiooniks meie kehas on lihaste lõdvestumisprotsesside reguleerimine. Mida vähem lihaspinget, seda vähem üldist stressi ning seda parem unekvaliteet. Lõdvestades veresoonte- ja südame lihasrakke, soodustab see mineraal arteriaalse vererõhu ja pulsisageduse langust.

 

Magneesiumi jalavann

See on praktiline ja mugav alternatiiv kogukeha vannile. Kuna aga naha pind, mis puutub kokku veega on sel juhul oluliselt väiksem, siis on väga oluline valida õige kontsentratsioon. Jalavanni puhul võiks olla selleks vähemalt 2% lahus. Jalalabad ja pahkluud võiksid olla täielikult veega kaetud. Soovituslik vee temperatuur on 37 - 41 kraadi Celsiuse järgi. Vanni kestus peaks olema vähemalt 20 minutit. On tõestatud, et magneesiumipuudust on võimalik tõhusalt ja kiiresti ravida jalavanniga.

 

Soovituslikud kontsentratsioonid jalavanni jaoks:

5 liitri vee kohta:

200 g magneesiumkloriidi helbeid, saab tulemuseks 2% lahuse
400 g magneesiumkloriidi helbeid, saab tulemuseks 4% lahuse
500 g magneesiumkloriidi helbeid, saab tulemuseks 5% lahuse

 

Magneesiumi lõõgastusvann spordis

Sportlased on leidnud, et magneesiumi lõõgastusvann kohe pärast pingutust on eriti kasulik. Magneesiumi kontsentratsioon kogukeha vannis peaks olema sel juhul vähemalt 2%. Selleks on vaja kasutada umbes 2 kg magneesiumi helbeid. Vee temperatuur peaks olema umbes 37 kraadi Celsiuse järgi. Magneesiumi kogukeha vanni soovitatakse väsinud ning lihasvalu ja lihaste happetaseme tõusu korral. Jalavann kõrgema magneesiumi kontsentratsiooniga võib ka ravida magneesiumi defitsiit kiiresti ja usaldusväärselt. Sel juhul kontsentratsioon peab olema vähemalt 5%, mis tähendab 5 liitri vee kohta on vaja u. 500 g magneesiumi helbed või 0,6 liitrit magneesiumi õli.

Soovitatav on teha nädalas 4-5 magneesiumivanni, et taastada ja säilitada normaalsed magneesiumi varud organismis. Jalavannide sagedust võid suurendada vastavalt vajadusele.

75% inimestel taastuvad magneesiumi varud organismis juba 30 päevase kuuriga - seevastu, võttes toidulisandeid, võib kuluda sama tulemuse saavutamiseks 1-2 aastat.

Kogukeha vann:

lisa vanniveele 500-1000 g magneesiumihelbeid. Kogu keha vann aitab taastada magneesiumivarusid veelgi kiiremini. NB! Vannivesi ei tohi olla liiga kuum, sobiv temperatuur magneesiumi optimaalseks imendumiseks on 37-41 °C. 

Magneesiumihelbed on toodetud magneesiumkloriidist, mida kaevandatakse Hollandis, Veendamis, ning mis on üks puhtamaid maailmas. Helbed on valmistatud Zechsteini merepõhjast kaevandatud magneesimkloriidist, mis on seal settinud üle 250 miljoni aasta ega ole kokku puutunud saastega.

Magneesiumkloriidi võivad tarbida igas vanuses inimesed, sh rasedad, imetavad emad ja lapsed. Ülearune magneesium väljub kehast neerude kaudu. Võib kasutada koos ravimitega.

Magneesiumkloriidi vanne võivad teha igas vanuses inimesed, sh rasedad, imetavad emad ja lapsed. Ülearune magneesium väljub kehast neerude kaudu. Võib kasutada koos ravimitega.

Kokku sobivad tooted